איזה מזרן זוגי מתאים לכם?

איזה מזרן זוגי מתאים לכם?

מזרן זוגי כשמו כן הוא אמור לשרת ולתת מענה לשני אנשים כאשר כאן בעצם הופך את האתגר לכפול ומכופל ומדוע? במקרים לא מעטים בדיוק כפי שיש פערים בין בני הזוג בכל מיני תחומי אחרים, כך גם יש פערים בין ההעדפות שלהם לגביי מאפייני המזרן שעליו הם מבקשים לישון וכך בעצם בחירת המזרן הזוגי האידיאלי והמתאים לשניהם מצריך מציאת פתרון יצירתי, רגיש ויש למצוא את "נקודת האמצע" הנכונה עבור שניהם

איזה מזרן זוגי מתאים לכם?

לדוגמא: בני זוג שהאחד מבניהם מעדיף מזרן קשיח יותר ואילו בן הזוג השני מעדיף מזרן רך ומפנק יותר. במקרה כזה חשוב מאוד למצוא את נקודת האמצע ולהתנסות עד למציאת המזרן שבו שניהם מרגישים כי הוא מתאים עבורם. לשמחתנו הטכנולוגיה כיום משתכללת בכל תחום וגם בתחום המזרנים כך שזו ממש לא סתירה ובהחלט ניתן למצוא מזרן זוגי שיתאים לשני בני הזוג גם אם צורכיהם שונים מעט זה מזה.

איזה גודל אמור להיות מזרן זוגי?
עוד חשוב לומר כי מזרן זוגי אינו מגיע בגודל אחד אלא קיים במספר גדלים סטנדרטיים כאשר אנחנו מציעים את כל הגדלים, בהתאמה כמובן לבסיס המיטה שיש ברשותכם (זאת בהנחה שבאת לרכוש מזרן זוגי בלבד ולא מיטה בנוסף אליו).

נמליץ שהמזרן הזוגי יהיה מותאם גם לגודלם הפיזי של הזוג הצפוי ללון בו על מנת שיחוש מספיק מרווח ונוח לדוגמא בני זוג גבוהים יותר רצוי שיתחשבו בנתון זה בבחירת המזרן שהם עומדים לרכוש.

לעיתים נמליץ לזוגות צעירים שישנים במזרן זוגי קטן יותר, לעבור למזרן גדול יותר מתוך מחשבה שבעתיד הקרוב יצטרפו למשפחתם עוללים רכים שבשנים הראשונות יזדחלו בלילות למיטתם של בני הזוג ועדיף שיישאר קצת יותר מקום כדי שגם הם יצליחו לישון ולא רק העולל הקטן המתפנק במיטה של הוריו. הטיפ הקטן הזה גורם לא פעם לזוגות צעירים לחייך בינם לבינם ולעשות חישוב מסלול מחדש ולעבור למזרן זוגי קצת יותר גדול.

כמובן שקיימים שיקולים נוספים לבחירת המזרן המתאים לשני בני הזוג, נסו לקחת בחשבון את כל השיקולים, לשתף אותנו בהם ונעזור לכם בבחירת המזרן הזוגי המדויק לשניכם לשינה ערבה.

איזה מזרן זוגי מתאים לכם?

יש לכם שאלה?

המומחים של RELAX ישמחו לעזור לכם