חנות מזרנים – בחירה נכונה של מזרן

חנות מזרנים – בחירה נכונה של מזרן

באיזה חנות מזרנים כדאי לקנות?
מבין האתגרים והמשימות החשובות שעומדות בפנינו בחנות המזרנים שלנו , שמטרתה לסייע לכל לקוח ולהתאים לו את המזרן האידילי והמדויק לצרכיו היא העובדה שכבר עם כניסתם של מרבית הלקוחות שלנו לחנות המזרנים ניצבת בפניהם "תמונה" שבה לכאורה "כל המזרנים נראים אותו דבר": על המיטות השונות בחנות מוצגים שלל מזרנים, כולם לבנים ו... מה עושים עכשיו? איך מבדילים ביניהם ואיך בעצם מתחילים לגשש באפילה ולהבין קצת יותר כדי לדעת עם איזה מזרון לחזור הביתה?

חנות מזרנים – בחירה נכונה של מזרן

טיפ מס' 1

ולפני הכל- אנחנו כאן ! תמיד שמחים לעזור לתת שירות וללוות כל לקוח וכל לקוחה יד ביד ולהתחיל ולייצר יותר בהירות ולתת יותר מידע שיאפשר לכם לבצע את הבחירה הנבונה למזרן המתאים לכם. נציגינו הנוכחים בחנות המזרנים שלנו ישמחו ללוות אתכם ולהראות לכם אילו אפשרויות קיימות בחנות שלנו. כמובן ששיתוף פעולה מצידכם יעזור להם להתאים לכם את המזרנים הטובים ביותר ומידה ותענו על שאלותיהם בנוגע להרגלי השינה ולהעדפות שלכם – יהיה להם קל יותר לתת לכם מענה לכל בקשה. אנו נתקלים לא פעם אצלינו בחנות בלקוחות שמגיעים עייפים תרתי משמע מחיפוש אחר המזרן המתאים להם ולכן אנו מאמינים שליווי אישי וצמוד זה וההכוונה המקצועית שלנו יכולה להקל על קבלת ההחלטה וכמובן גם להביא לשינה טובה יותר בסופו של דבר.

טיפ מס' 2

ליד כל מזרן קיים מפרט שבדרך כלל מסביר אילו חומרים משולבים במזרן אותו אתם בודקים, מהו מבנה המזרן, שנות אחריות ומידע נוסף, היעזרו במידע זה שיכול גם להקל עליכם בקבלת ההחלטה.

טיפ מס' 3

אנו ממליצים לכם שתגיעו לחנות מזרנים שלנו כאשר יש ברשותכם זמן ושתקדישו ממנו להתנסות ולשכיבה על כמה מזרנים כי אין טוב מבדיקה של ממש את תחושת הגוף על המזרן. לאחר שניה אחת בדיוק של מבוכה ראשונית במחשבה על התנסות בשכיבה על מזרן באמצע החנות, תגלו כי לקוחות רבים בדיוק כמוכם שמגיעים לחנות מזרנים שלנו גם הם מתנסים בין המזרנים השונים כדי לא רק להבין מה נכון עבורם אלא ממש פיזית לקבל אישור מגופם שזהו המזרן המתאים הנוח ביותר עבורם.

אחרון חביב, אנחנו כאן בחנות המזרנים כדי לתת שירות איכותי לאורך כל הדרך ולסייע בכל שאלה מקצועית ובכל עת.

מיטות מעוצבות
חנות מזרנים – בחירה נכונה של מזרן

יש לכם שאלה?

המומחים של RELAX ישמחו לעזור לכם