מזרונים אורטופדיים לשינה איכותית

מזרונים אורטופדיים לשינה איכותית

למה בחירת מזרונים חשוב לשינה שלנו? ידעתם שאנחנו מבלים בשינה כ-30 שנים מחיינו? ידעתם שהרבה מאוד אנשים סובלים מבעיות שינה? אם גם אתם מתקשים להירדם, מתעוררים מספר פעמים בכל לילה או סובלים מכאבי גב – ייתכן מאוד שהגורם לכך הוא המזרן. ההתמחות שלנו בחברת רילקס היא מזרנים ושאר פתרונות שינה. המשיכו לקרוא ותקבלו עצות של בעלי ניסיון ומומחים לבחירה נכונה וזיהוי מזרנים איכותיים. אם יש לכם שאלות נוספות אנו מזמינים אתכם לייצור עמנו קשר להתייעצות.

מזרונים אורטופדיים לשינה איכותית

עייפות במהלך היום כולו:
גוף האדם זקוק לשינה רצופה ואיכותית. כאשר אתם לא ישנים טוב העייפות מלווה אתכם במהלך כל שעות היום ופוגעת באיכות החיים. עשרות כוסות קפה לא יצליחו לגרום לכם להיות רעננים וערניים כאשר המזרן שלכם לא נוח ואתם לא ישנים טוב באופן קבוע.

כאבי גב וצוואר:
אם אתם מתעוררים בבוקר עם כאב גב או כאב צוואר בתחושה שלא ישנתם טוב בלילה עקב תנוחת שינה לא נוחה – הגיע הזמן לבדוק האם המזרן שלכם מעניק לכם את התמיכה הדרושה. מזרנים מאבדים עם השנים את היכולת לתמוך בצורה מלאה בעמוד השדרה וגורמים לכם להתעורר בבוקר עם כאב גב. הבשורה הטובה היא שאפשר לפתור את הבעיה בקלות עם מזרן אורתופדי איכותי.

מזרנים עם בטן:
2 סימנים ברורים נוספים למזרן שכבר אינו מבצע את עבודתו כשורה הם רעשי חריקה שנשמעים בכל פעם בה אתם נשכבים על המזרן ושקע שנוצר במרכזו. מזרנים תקינים אמורים להיות יציבים ואחידים. אם כאשר אתם מעמידים את המזרן שלכם על צדו מתגלה שקע – הגיע הזמן להחליפו.

אלרגיה לאבק:
ידעתם שאלרגיה לאבק היא הנפוצה ביותר מכל האלרגיות? אם אתם רגישים לאבק וישנה החמרה בתסמינים בכל פעם בה אתם נשכבים במיטה, תוכלו לשער שהסיבה לכך היא הצטברות אבק בתוך המזרן.

מזרן רפוי ורך:
גם אלו שמעדיפים מזרנים רכים ורפויים לא יצליחו לישון טוב בלילה כאשר המזרן ישן, הקפיצים שקועים ואין תמיכה לעמוד השדרה. המזרן שלכם לא אמור לתת תחושה של שינה בערסל.

כלל 8 השנים:
מזרנים מתוכננים על מנת לשמש למשך 8 שנים. אם חשוב לכם לקבל תמיכה מלאה לעמוד השדרה הקפידו להחליף את המזרן אחת ל-8 עד 10 שנים.

מזרונים אורטופדיים לשינה איכותית

יש לכם שאלה?

המומחים של RELAX ישמחו לעזור לכם