מתי צריך מזרן אורטופדי?

מתי צריך מזרן אורטופדי?

סובלים מכאבי גב או כאבי צוואר? אל תמהרו להסיק שאתם סובלים מבעיה רפואית, ייתכן מאוד והגורם לבעיה הוא המזרן. חשוב לזכור שאנו מבלים בשינה 6-8 שעות בכל יממה. מדובר בפרק זמן ממושך במהלכו עלינו לספק לגופנו את התמיכה הדרושה לו עם מזרן אורטופדי נוח ואיכותי. אם אתם מסתפקים היום במזרן ישן – מזרן אורטופדי איכותי יהיה בעבורכם שיפור משמעותי באיכות החיים.

מתי צריך מזרן אורטופדי?

דגמים חדשים של מזרנים אורטופדיים מספקים היום לעמוד השדרה תמיכה מלאה. שנת הלילה שלכם תהיה טובה יותר ואתם תתעוררו רעננים ומלאים באנרגיה. ההשקעה במזרן חיונית לתמיכה בקריירה, תמיכה בזוגיות ותמיכה בחיי המשפחה. אם אתם עובדי הייטק שמבלים בכל יום 10 שעות במשרד – אתם צריכים מזרן נוח. אם אתם הורים לילדים קטנים שמתעוררים מספר פעמים בלילה – מזרן אורטופדי ישפר משמעותית את איכות השינה ויאפשר לכם להירדם שוב בקלות.

איפה כדאי לרכוש מזרן אורטופדי?
ההמלצה היא על פנייה לחברות המובילות שמתמחות בתחום ומציעות מזרנים אורטופדיים איכותיים. חברת רילקס מקפידה לצרף אל כל מוצר שירות אדיב ומענה מלא לכל שאלה. המזרנים של רילקס עשויים חומרי גלם איכותיים לפיזור נכון של משקל הגוף ומתן תמיכה מלאה.

מזרן קשיח או מזרן רך – מה הכי בריא?
בעבר הייתה המלצה על מזרנים קשיחים כמזרנים בריאים. כיום, ההמלצה היא על דגם בדרגת קושי לא גבוהה במיוחד. סוד הנוחות הוא בהתאמה מדויקת ביניכם לבין המזרן. כך למשל, במקרים של חגורת כתפיים חלשה או כאב גב שרירי, מזרן קשיח יהיה בחירה נכונה.

מהו מזרון אורטופדי?
חשוב להבהיר שמזרנים אורטופדיים אינם מיוצרים בהנחיית אורטופדיים או נבדקים על ידם. מזרן אורטופדי הוא בראש וראשונה דגם נוח שמספק תמיכה מלאה לגוף ומאפשר שנת לילה רציפה ובריאה. אל תחפשו את הדגם היקר או הבריא ביותר שיש, חפשו את הנוח ביותר בעבורכם.

מה הכי נוח לי?
אתם ישנים הכי טוב כשנוח לכם! הבחירה הנכונה והבריאה ביותר תהיה מזרן נוח שמאפשר לכם להתעורר בבוקר רעננים ונטולי כאבי גב. חפשו דגם שמעניק תמיכה מלאה לעמוד השדרה, מתאים את עצמו לתנוחת הגוף ותואם את ההעדפה שלכם למזרן רך, בינוני או קשיח.

מתי צריך מזרן אורטופדי?

יש לכם שאלה?

המומחים של RELAX ישמחו לעזור לכם