קניית מזרנים בטוחה

קניית מזרנים בטוחה

מידע לגבי קניית מזרנים בטוחה אם בכל פעם בה אתם ישנים בבית מלון אתם מתעוררים רעננים וללא כאבי גב – הגיע הזמן להחליף את המזרן הישן שלכם בחדש. עם השנים, מזרנים מאבדים מהגמישות שלהם, הקפיצים מחלידים, הלכלוך מצטבר והשימוש בהם הופך הרבה פחות נוח. אם אתם מתלבטים ולא בטוחים האם הגיע הזמן לרכוש מזרן חדש הגעתם למקום הנכון. אספנו כאן את כל המידע הדרוש על מנת שתוכלו לזהות בקלות את הרגע בו צריך כבר להחליף את המזרן.

קניית מזרנים בטוחה

מבחן איכות השינה
אם אתם מוצאים את עצמכם מתהפכים מצד לצד בלילה, מתקשים ולהירדם ולא מצליחים למצוא תנוחת שינה נוחה – כדאי לבדוק את המזרן. כל שעליכם לעשות הוא להעמיד את המזרן על צדו ולבדוק האם נוצר שקע טבעי עמוק במרכז. השקע הזה אינו מאפשר תנוחת שינה יציבה ומונע תמיכה לעמודה בשדרה. על כן, אתם מתעוררים מספר פעמים בלילה, לא ישנים שינה רצופה וסובלים מעייפות במהלך היום. ייתכן מאוד והשקע הזה הוא הגורם לכאבי הגב שלכם ואתם תוכלו להיפטר מהם.

מבחן השנים
מזרנים איכותיים ככל שיהיו נועדו לשימוש למשך 8-10 שנים בלבד. אם המזרן שלכם מלווה אתכם כבר יותר מ-8 שנים – הגיע הזמן להחליפו בחדש. כדאי שתדעו שרבים מבין אלו שהסתפקו במשך שנים במזרן ישן מדווחים על שיפור משמעותי באיכות השינה עם החלפתו. שנת לילה איכותית ורצופה תסייע לכם להיות ערניים במהלך היום כולו ותשפר לכם את מצב הרוח. ההשקעה במזרן החדש היא השקעה בעצמכם.

מבחן הלכלוך
גם כאשר אתם מקפידים היטב להחליף מצעים אחת לשבוע לפחות ומנקים את כל חדר השינה באופן קבוע, במהלך השנים מזרנים צוברים הרבה אבק, חיידקים, נבגי פטריות, קשקשים, הפרשות גוף ותאים אנושיים. בין אם אתם סובלים מאלרגיות ובין אם לא, המשך שימוש בפריט כה מלוכלך אינו מומלץ כלל.

דגמים חדשים של מזרנים ממתינים לכם עכשיו באתר רילקס אונליין. הנכם מוזמנים להתייעץ עמנו לבחירת הדגם המתאים לכם ביותר. הגיע הזמן שתשקיעו בעצמכם, בחיי הזוגיות שלכם ובבריאות שלכם. לא תאמינו עד כמה שנת לילה איכותית ורציפה תתרום לבריאות שלכם.

קניית מזרנים בטוחה

יש לכם שאלה?

המומחים של RELAX ישמחו לעזור לכם